O MNĚ

O mně

Jmenuji se Petr Bavlšík, vystudoval jsem lektorský kurz vedený pod ministerstvem školství 2. třídy klasické jógy. Pohyb je mou součástí celý život, od dětství jsem byl veden ke sportu a k tomu, abych se stal profesionálním sportovcem. Ale díky vleklým problémům se zády se všechny cíle na mé životní cestě rozplynuly. Nastala otázka co s životem dál? Co je můj smysl života? Kde je moje místo? 

Tyto otázky mě pronásledovaly vlastně celý život. Vyzkoušel jsem hodně slepých uliček, pokaždé jsem se spálil. Jakoby mi někdo nebo něco chtělo říct, " tohle není pro tebe, tohle ještě není ONO!" Musím se přiznat, že jsem nikdy neposlouchal svůj vnitřní hlas, i když jsem ho občas slyšel. Snažil jsem se plnit sny lidí z mého okolí a pokládal je za své. Záviděl jsem lidem, kteří celým svým srdcem věděli kam mají směřovat!


Až do chvíle, kdy jsem poprvé přišel na lekci jógy. S jógou mě seznámila moje žena, která je lektorkou jógy už řadu let. Po své premiéře na gumové podložce  jsem byl jako znovuzrozený. Při cvičení jógy mi celé tělo i duše říkalo, " to je ONO "! Cvičení asán a dechových technik mě naplňovalo a stále naplňuje láskou, radostí a tyto krásné pocity z cvičení jsem se rozhodl předávat dál.


  Jóga je skutečně pro každého a to se mi líbí ...

Petr Bavlšík