O MNĚ

Co mě přivedlo k hormonální józe?

Za vším hledej ženu :) Ano, k hormonální jógové terapii podle Dinah Rodrigues mě přivedla má nynější manželka Adélka.

Seznámili jsme se v době, kdy jsem už třináctým rokem kroutil noční směny na jedné diskotéce, kde jsem dělal managera s velkou odpovědností a také pořádným stresem.

Všechen ten stres a vnitřní naštvání snad na všechno jsem si schovával jen pro sebe a doma jsem raději ani moc nemluvil.

Nebyla síla ani nálada snad na nic. Nedokázal jsem spát více než tři hodiny v kuse a před usnutím mi běhalo v hlavě milión myšlenek - samozřejmě negativních.

Do tohoto stavu mi přišla má nynější manželka, lektorka hormonální jógy pro ženy. Nabitá energií jako supernova!

Nedokázal jsem s ní držet krok v ničem, výlety, návštěvy restaurací, společné záliby byly pro mě utrpení a kolikrát jsem je taky zkazil svým naštvaným mlčením.

V sexu jsem absolutně propadl, vůbec jsem nestíhal a ani na něj nebyla chuť. Raději bych jen ležel a litoval se, jak je vše na prd.

Cítil jsem že nastává bod zlomu, buď se sebou něco udělám, nebo budu sám se svými démony.

Rozhodl jsem se vyzkoušet tu hormonální jógu pro muže.

Šel jsem na kurz bez očekávání, jen kvůli "ní"..

Po pár dnech, kdy jsem cvičil a čelil otázkám jak se cítím, jsem opravdu nerad musel připustit, že manželka měla pravdu!

Bylo mi skvěle, dokázal jsem spát celou noc, přišel příval energie i té životní a mě bylo lépe a lépe.

A milování se s manželkou? To byla a je kapitola sama pro sebe. Dostali jsme se do úplně jiné dimenze.

Musím si přiznat, že hormonální jóga mi změnila život k lepšímu.

Začal jsem přemýšlet o tom, že by mě bavilo pomáhat i jiným chlapům s podobnými problémy a že jich není málo.. postupně jsem zjišťoval, že hormonální jóga je účinná při mnoha problémech, které v dnešní uspěchané době trápí mnoho mužů.

Já sám sebe primárně nevnímám jako jogína, ale spíše jako lektora jógové terapie, která je nejlepší pro mužské zdraví bez použití farmak.

Z vlastní zkušenosti vím, jak je nepříjemné mluvit o svých pocitech, o tom co mě štve a o tom že něco neklape třeba v sexu, proto na svých kurzech nikoho nezpovídám!

Petr Bavlšík